| Anonymussy a întrebat:

Care a fost cea mai tampita intrebare vazuta pe TPU?
Funda pentru cea mai amuzanta

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Doamne, dar câte nu sunt...
Nici nu vreau să-mi amintesc ce inepții am găsit pe aici laughing
Probabil cea mai tâmpită a fost aia cu ăla de era îngrijorat că și-a lăsat cățeaua gravidă, apoi ăla care și-a băgat veioza în fund laughing

| Anonymussy explică (pentru 0rlando):

Aia cu veioza a fost foarte dura

| 0rlando a răspuns (pentru Anonymussy):

Întradevăr laughing A mai fost unul care a făcut niște lucruri...să zicem dubioase cu lasagnia lu' tacsu laughing

10 răspunsuri:
| PattyxPaty a răspuns:

Sall! Eu am vazu o intrebare pusa de una de 11 ani rolling on the floorera ceva de genul :"Daca ma masturbez cu o banana pot ramane insarcinata?"rolling on the floorcopii distrusi de viata

| LaChatte a răspuns:

Nu prea exista. adica nici nu gasesc!

| Anonymussy explică (pentru LaChatte):

Exista o gramada de intrebari tampite
pate chiar foarte tampite

| LaChatte a răspuns (pentru Anonymussy):

Atuci de ce nu cauti u?

| Anonymussy explică (pentru LaChatte):

Pentru ca eu am gasit doar cateva si am impresia ca sunt o gramada:-P

| LaChatte a răspuns (pentru Anonymussy):

Ok lasa mai bine ar fi sa nu mai raspund big grin pa

| Anonymussy explică:

Chiar asa este copii distrusi de viata rolling on the floor

| PattyxPaty a răspuns (pentru Anonymussy):

Sau mai era una cu un barbat care zice ca o visat ca facea *** cu o sirena si cand s-o trezit era ud, mirosea a peste si avea solzi pe penis rolling on the floor! Imaginatia lor o exagerat laughing!