| AlexyLuvvU a întrebat:

Care a fost cea mai trista intamplare din viata de elev? Dar cele mai frumoase momente petrecute de colegi? Fundita celui mai frumos raspuns, restul vot :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tristă a fost în clasa a cincea, când mi-am pus toată clasa în cap cu sinceritatea mea nudă. A urmat un scandal presărat cu minciuni, bârfe și datul meu afară din comitetul de disclipină. Mă priveau ca pe o outsideră de care să profite și atât. Ei nu se turnau între ei, dar pe mine, da.

Momente frumoase nu îmi amintesc prea relevante. Prefer să mă distrez cu prietenii din afara școlii sau pe cont propriuwinking.

| ByByEly a răspuns:

Poi a fost multe frumoase dar cel mai frumos a fost cand am fost in excursie la patrunsa si mai aveam putin si ne pierdeam dar a fost si atunci cand toata clasa a luat 4 din cauza nei fete
Cel mai trist urmeaza pentru ca eu sunt in clasa a 8 si ne vom desparti imi pare rau dar asta e viata isi urmeaza cursul firesc