| anonim_4396 a întrebat:

Care au fost cele mai frumoase momente petrecute cu cel iubit/iubita?

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

Primul sarut, prima oara, calatoriile impreuna, primul brad impodobit, prima cina luata impreuna, prima baita impreuna, toate momentele fie ele banale sau interesante...si lista poate continua.Am avut candva o relatie foarte frumoasa...Pacat ca s-a terminat. Dar... poate ca intr-o zi voi trai niste momente si mai frumoase cu alta persoana.

10 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Toate.
Dar cele mai frumoase momente au fost anul acesta la mare.
Nam sa le uit niciodatahee hee

| JustMeFlory a răspuns:

La munte cand stateam intinsi pe jos si ne uitam la stele, vorbeam ne sarutamhappySi la mare bineinteleshappy

| Encore a răspuns:

Cand sunt cu ea :X

| rebeca a răspuns:

Offfff...Cand a venit din Anglia fara sa stiu, m-a asteptat sa ies in oras si mi-a facut o supriza minunata.De neuitat...

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai atunci cand l-am cunoscut:X:X:Xdar toate momentele pretecute alaturi de el au fost la fel de frumoasa pacat ca sa sfarsit...sad

| Mina a răspuns:

Au fost multe, dar acum mi-a venit in minte acesta:eram undeva la munte de unde se vedea tot orasul luminat, era noapte.ploua incet...si noi dansam blues pe muzica care se auzea din masina...eram doar noi doi.frumos.

| sorin a răspuns:

Pur si simplu sa fiu cu ea atat.

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Asa ceva nu se spune este secrewinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intr-o noapte. a decis el sa ma ia de la lucru pe neasteptate si am mers la munte langa un lac.Am stat in bratele lui si stropii de ploaie ne mangaiau trupurile calde si pline de dorinta, m-a sarutat pe gat.si simteam fiori de fericire in toata fiinta mea. dar sa sfirsit totul odata cu ploaia.suntem prieteni si traim astfel de clipe rar dar profund.

| ina129 a răspuns:

Pai toate sunt considerate momente frumoase atunci cand esti langa persoana iubita. Ce poate fi mai frumos decat sa stai langa pers care te iubeste si pe care o iubesti?!