| dididienutza a întrebat:

V-ati simtit vreodata pusi deoparte?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Puși deoparte?
Ca niște comori? Ținuți în secret? Lăsați pentru mai târziu?

Sau dați la o parte?
Respinși, înlocuiți, abandonați?

În ambele cazuri răspunsul este "da".
De ce întrebi? Te simți singur/ă?

| dididienutza explică (pentru NOname):

Cam da

| NOname a răspuns (pentru dididienutza):

Mă gândeam eu...

| ROB3RT89 a răspuns:

Oarecum,cred majoritatea oamenilor au fost candva in situati de genu! Cert este ca nu trebui sa dai importanta la toate nimicurile...

| Izzy12 a răspuns:

Mda kateodata...e nasollsad
Uite id meu :dee. xd18

| nousername2 a răspuns:

Da si uneori credeam k nimeni nu tine la mine sau cv de genu, dar am selectat persoanele in preajma carora ma simt bine. Fasi tu la fel!( nu stiu parerea mea)

| dididienutza explică (pentru nousername2):

Mersi poate ca asta o sa fac si eu de acum incolo

| nousername2 a răspuns (pentru dididienutza):

Nu ai pentru c sa-mi multumesti numele site-ului zice : "toti pentru unu"