| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment la scoala? tonguelaughing Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| V3n0M a răspuns:

Salut! Pai jucam capra intr-o pauza. Era randul meu sa sar, iar cand am sarit m-i s-au rupt pantaloni intre picioare foarte mult! Mi se vedeau chilotii.A ras toata scoala de mine ca erau toti afara.Asta a fost cel mai penibil moment la scoala.Eram in clasa a 6-a. Bafta

6 răspunsuri:
| Turquoize a răspuns:

Cel mai penibil moment a fost can era ultima zi dinaintea Craciunului si mergeam pe hol.bine inteles ca era zapada pe jos.si cum am eu prostu` obicei de a merge pe langa usi bineinteles ca m`am izbit de o usa si am si cazutlaughing

| TrixLove a răspuns:

Iarna. Era zapada pe holurile de la mine de la scoala. Si din fata venea tipul pe care-l placeam si eu eram cu o fata. Si buf1 am alunecat pe zapada chiar in fata lui si au ras toti de mine puppy dog eyes. dar a fost funny. big hug Funda?

| Stein a răspuns:

Cand mi s'au rupt pantalonii in fund si trebuia sa urc scarile si toata scoala radea de mine si eu nu stiam de ce laughing)

| Raluca7761 a răspuns:

Au fost multe momente penibile...dar cer mai penibil a fost cand au imbracat colegii un schelet si l-au pus la usa.cand am deschis usa -am izbit in el, si evident am inceput a tipa.

| roxypoop a răspuns:

Pai cel mai penibil moment la scoala a fost cand colegul meu de banca alex a manjito de creta pe fund pe diriga si ea nu si-a dat seama si toata ziua a stat cu creta pe fundlaughing.

| D_5637 a răspuns:

Pai, la mine, cel mai penibil moment a fost in ora de biologie cand ne pusese sa facem un exercitiu si stateam cu unul dintre colegii mei in banca. Eu beam apa, el a spus ceva amuzant si, deodata, toata apa din gura mea a ajuns in capul colegului din fatalaughing