| amaadina a întrebat:

Care e cel mai stupid lucru pe care l`ati facut?hee hee

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stupid=prost? In sensul asta? Pai cred ca am mintitstraight face, cu toate ca stiam ca minciuna are picioare scurte, si persoana pe care am mintit`o si-a dat seama ca am facut astastraight face.
Sau...stupid in sensul de copilaresc, nebunesc, facut fara sa vrei...de la un timp[o saptamana cred], cum se atinge un baiat de mine, ma ia in brate, ma atinge, am tendinta mereu sa il resping, sa comentez, sa ii zic sa ma lase...straight face chiar nu stiu de celaughing.big grin

| Flav a răspuns:

Ma gandesc in trecut si nu cred ca am vreo greseala incat sa ma faca sa zic ca e cel mai stupid lucru. Mi-e frica insa in viitor de ''aceasta sintagma'' fiindca nu ai cum sa previi acest lucru oricat de multa scoala ai facut si indiferent de experienta de viata acumulata.

kratos
| kratos a răspuns:

Sa fiu stundent la automatica si sa ma nasc in Romania asta happy

| inna a răspuns:

Am bagat in seama un tip care nu merita sa-l bagwinking

| Georgiana2905 a răspuns:

Sunt destul de multe dar cred ca cel mai stupid...
Imi aduc aminte... a fost acum vreo 1 an jumatate si ghici ce am facut. Vai de mine. Nu stiu de ce nu am gandit in momentele acelea. Am jucat la alba -neagra unde am pierdut toti banii pe care ii aveam si nu erau putini deloc.

| alexdop21 a răspuns:

Hmmm mama mama, cate nu am facut. Offf. Cred ca cel mai stupid lucru a fost cand mi-am vandut motocicleta. Am castigat mai multi bani, dar inca imi pare rau dupa ea.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...
Nu chiar cel mai stupid...Au fost lucruri facute de mine si mai stupide decat acesta. Dar nu mi le mai aduc eu aminte bine, deoarece sunt prea multerolling on the floor
De exemplu: Alaltaieri...Nu mananc mancare deloc toata ziua, fiindca deh... n-am pofta de mancare...bag in mine toata ziua dulciuri si seara ma i-a cu ameteli, febra, voma...
Iar in urmatoare zi tot imi e rau, si nu ma duc la scoala... Iar azi tot ma mai durea capul, iar maicamea mi-a spus sa raman acasa, si din cauza ca ma plictisesc foooarte tare, am intrat pe TPU...love struck
Locul unde, nu te plictisesti chiar daca ai sta 2 ani cu ochii in pcbig grin

Cel mai stupid lucru facut de tine...care este?
Hai ca sunt chiar curioasa.smug

Te pupkiss

| amaadina explică:

Cel mai stupid lucru pe care l`am facut?laughing pffflaughing l`am injurat pe coridor pe`un coleg... si m`a auzit profu` de religie si and m`a intrebat de ce am injurat... i-am zis ca nu eu am fost si profu` a pus botu`...hee hee

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

Sa las fata pe care am iuibit-o cu adevarat pentru prima data in viata mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să bag în seamă pe cine nu trebuie!
Pa, pa.

| cristina_5268 a răspuns:

Sa ma imprumut la banci.