| YesOMG a întrebat:

Care a fost cel mai stupid lucru pe care l-ati facut pana acum?

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Cand eram mai mic m-am dus cu baietii sa aruncam o punga de apa in cap la un mosneag de politist. Nu mai era mult sa primesc o amenda si o bataie zdravana de la taicamiu.

8 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Mersi pentru funda.

P.S.
Sexy pozawinking

| fuzzer a răspuns:

Stupiditatea multor lucruri ma depaseste, deoarece data fiind situatia data, e atata stupiditate incat te invarti in cerc...

Sper c-am fost logic...

| kteichd a răspuns:

Am facut stand-up

| Mikhtarian a răspuns:

Am jignit, si jignesc in continuare.
Multe lucruri sunt stupide, caci omul este in sine cateodata stupid.
Cu timpul, ajungi la un nivel cand poti sti singur ce-i bine si ce-i stupid.

| неизвестныйй a răspuns:

Fac zilnic lucruri stupide. Dar nu aceleaşi în fiecare zi, lucruri diferite. Aşa se învaţă. happy

| YesOMG explică:

Nu mi-am imgaginat ca la 24 de ore, o pot face eu. Ieri am fumat 5 tigari si mi-a venit rau la o cafenea, si cum am ajuns la baie am... Vomat tot laughing)
Iar azi cand ma plimbam cu rolele(incepatoare ce sunt ) am alunecat nu stiu cum si am aterizat cu mana in gardul blocului (daca stti acele gardulete de cativa cm laughing). Faza este ca mi-a intrat fix in mana. Nu mi-a venit sa cred, ca atunci venise la mine un baiat de care imi placuse si m-a ajutat sa ma dezinfectez. Apoi am ajuns dupa 1 ora la spital si m-am ales cu un vaccin si 2 copci laughing. Doar ca acolo erau numai tigani. Am avut noroc ca langa mine era o babuta cu care sa mai vorbesc laughing In timp ce doctori imi faceau ce imi faceau in palma radeam de moarte pentru ca ma gadila acu rolling on the floor) faza e ca nu voi putea face nimic cu dreapta si... Chiar o sa tin minte asta laughing)

| pWd a răspuns:

Am intrebat o fata daca mi se pare mie ca are sanii mai mari laughing

| Jnebun a răspuns:

Cand am vrut sa iau o sticla si am ascuns-o cu mana..si ma uitam pe sus..si toata lumea radea..si nu stiam de ce laughing