| TheLadyA a întrebat:

Deci da, este vorba de mine, nici decum de prietenul meu. Suntem de nici o saptamana impreuna, imi spune el mie cuvinte frumoase, bla bla... dar nu au nici un efect.straight face mai pe scurt, sunt rece fata de el desii il plac. Mi-a spus o prietena ca nu stiu sa apreciez faptul ca imi spune cuvinte marunte, dar totusi mari, gen 'te pup, ai grija d tine' mrg, cuvintele de genul sunt pentru mine ca `buna ziua`!happy cum fac sa nu mai fiu >asa:"? Un sfat va rooooooog

2 răspunsuri:
| Vanity a răspuns:

Sa te straduiesti, dar pana la urma daca pe tine nu te dau pe spate aceste cuvinte, cred totusi ca nu esti indragostita indeajuns de el. Pana la urma daca nu vrei sa va despartiti sub nicio forma macar incearca sa petreci mai mult timp alaturi de el, pentru ca este posibil sa nu va cunoasteti destul de bine. Bafta!:*

| TheLadyA explică:

Thank uuu @Fish big grin am sa incerc.kisses