| Ervin a întrebat:

Care a fost prima voastră notă? A mea un 9 la română, profa a făcut un test uşor :d

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

10 la germanalaughing

si dupa 6 la mate(mi-a iesit 10 media, ca am mai luat 7-8 de 10 + 10 in teza)

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Astept scaunul de la mate.Si asa mi-au furat unii scaunul meu de asta-varahee hee

| Silvia a răspuns:

N-am primit nicio notă până acum.

| pwp a răspuns:

Pana acum nicio nota!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Inca nu am luat note, dar am dat teste, dar nu le trece.

| maryana5 a răspuns:

6 la geogra... rolling on the floor

| georginika a răspuns:

Bravo pentru nota :*
Eu am luat un 10 la geografiehee hee

| browneyes99 a răspuns:

9 la romana...crying

| Paty3 a răspuns:

10 la engleza apoi 10 la romana si apoi 10 la latina urmate de un 4 frumusel la romanablushing

| Laurishkutza a răspuns:

10 la geometrie

| ladylove a răspuns:

10 la biologie.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Eu nu am luat inca nicio nota.

| Ervin explică:

Mariano eşti varzăăă să moară costel de la doi laughing 6 la geogra? doamne... eu am plin de 10 la geogra. nu mi fă mult sex, îţi distrage atenţia crede-măwinking