| AleAlexutza12 a întrebat:

DAU FUNDA! Buna, trec in clasa a 6-a si vreau sa va intreb ceva; credeti ca in primele zile de scoala voi primi vreun test la romana / mate / alta materie /

Diriginta mea este profa mea de mate si nu cred ca ne va da test chiar in prima zi, dar de la ceilalti profesori nu stiu la ce sa ma astept!

Ce spuneti ca este mai bine? Eu cred ca ar trebui sa repet pentru eventualitate.

Inca o intrebare : Ce se da la testul initial?

Stiu ca se da la testul initial ce am facut cu un an in urma adica ce am repetat inainte, iar exercitiile sunt bazate pe toata materia dar sunt sanse sa mi-l dea acest test profa de romana sau mate in prima zi de scoala?

2 răspunsuri:
| Mădă2016 a răspuns:

Trecand in clasa a9a pot sa iti spun sigur ca nu vei primi niciun test in prima zi de scoala! Unii profesori se vor schimba, nu toti, dar o parte da! Poti repeta, eu deja am inceput te va ajuta cand veti recapitula cu totii in clasawinking Bafta in clasa a6a este cea mai grea etapa laughing a7a si a8a sunt cele mai usoare clase posibile materiile sunt super usoare laughing

| Koki_Little_1992 a răspuns:

Buna!

Asta depinde de la profesor la profesor, dar sunt sanse slabe sa primiti un test recapitulativ in clasa a 6-a, mai degraba in clasa a 5-a. Chiar daca primesti nu cred ca se vor trece notele, dar pentru siguranta ta, uita-te peste ce ai facut anul trecut si nu vei avea nici o emotie!

Succes mai departe! ^_^