| Digital112 a întrebat:

Care a fost primul soarecele sau pisica?

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

La asta nimeni nu cred ca poate raspunde cu exactitate. dar totusi cred ca a fost soarecele.pentru ca de asta s`a inventat pisica, pentru a nu se inulti prea tare

| ahlrh a răspuns:

Intrebare pentru Dumnezeu, contact: 112.

| Contrast a răspuns:

Vezi tu, cauza sau efectul!?
Poate ca a fost cainele...si pentru ca pisica il tot sacaia, si cainele a inceput s-o alerge... uite-asa, de nervi biata pisica si-a cautat si ea pe cineva ca sa-l alerge: soarecele!
Acu', daca tot aseza-i piesele in puzzle imi spune si mie cineva: ce cautam noi sa aflam?!

| Lime a răspuns:

Probabil soarecelelaughing zic si eu...

:*:*pup

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Gaina sau oul? laughing