| 123surprise a întrebat:

Care a fost ultima iubita a lui Harry Styles din One Direction?

3 răspunsuri:
| Radu1015 a răspuns:

Ceilalti baieti de la One Direction. Am vazut cateva zvonuri ca el este homosexual.

| LittleDreamer56 a răspuns (pentru Radu1015):

Harry nu e gay! Se spune ca e bisexual dar Harry a spus ca nu este!

| 123surprise explică:

Nu sunt gay se intampla sa le mai spuna asa fanelor ca sa nu le raneasca ce dulce din partea lor si zvonurile le preiau revistele precum Modest, cred ca e o revista, apoi incrp sa manipuleze subiectul pentru a umple cancanul cu poze trucate sau afirmatii false si ce e mai rau e ca nu e placut nici pentru ei nici pentru noi...