| AmxMod a întrebat:

Care android este mai bun kitkat sau jelly bean? vreau sa-mi iau un s4 si nu stiu care i9505 sau i9515

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Dat fiind faptul că kitkat e varianta mai nouă, e mai bun decât jelly bean dar diferențele nu cred că sunt atât de marilaughing

2 răspunsuri:
| losseru a răspuns:

Decat s4 mai bine LG g2.crede-ma si eu am vrut sa imi iau s4, dar cand am pus mana pe LG g2 am crezut ca pun mana pe un zeu.e genial telefonul, android super tare, display putin mai mare, procesor super mare e excelent telefonu.si e si mai ieftin

| DyaHeart a răspuns:

Păi KitKat este mai nou decât Jelly Bean, deci are câteva mici bonusuri.