| Grimalkin a întrebat:

Care ar fi 10 lucruri pe care le-ati face daca in 1012 ar fi sfarsitul lumii?

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Zece lucruri?thinking
As zice o rugaciune inainte cu un minut de sfarsit si m-as gandi la ce trafic de suflete o sa fie pe lumea celalalta.Si as rade imaginandu-mi atatea suflete stand la o coada infinita cu un bon de ordine in manalaughing

| Silvia a răspuns:

Cam multelaughing.

| Ramonaaaa a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui "2012"big grin.Pai:
1. Mi'as lua la revedere de la familie.
2. M'as imprieteni cu toate persoanele pe care nu am avut curajul sa le abordez incabig grin.
3. Le'as marturisi tuturor baietiilor pe care i'am placut ca i'am placut candvalaughing, baietiilor pe care ii plac le'as marturisi sentimentelelaughing
4.As sparge niste magazine de haine, de dulciurihappy.
5.As intra in toaleta baietiilorsmug.
6. Mi'as strange "gasca" si ne'am aminti impreuna de momentele frumoase petrecute impreuna.
7. Mi'as aminti de toate lucrurile triste din viata mea si as plangesad.
8.As da muzica la maximum, as canta tare si as dansa.
9.As face stripteasesmug
10.As face o calatorie in jurul lumii pentru ca mai apoi sa mor pe afurisita de banca din parcul ala pe care il urasclaughing.

| OanaG a răspuns:

2012winking

Pai... mi-as cere iertare de la parinti, i-as trage o mama de bataie lu` fratmiu ca sa ma tina minte si pe lumea ailalta, i-as marturisi iubitului ca l-am inselat cu cel mai bun prieten al lui big grinsad

Cred ca as face foarte multe, doar ca acum nu prea imi vin in cap ide.Sa ajung pana in 2012

| anad a răspuns:

Daca se sfarseste lumea si se distrug toate, la ce sa mai faci ceva?

| gigiro a răspuns:

Nu mi-as face nici o problema, fiindca nu as fi nascuta inca(1012)

| Grimalkin explică:

2012. scuzati. se mai intampla laughing

| Marii a răspuns:

Nu era 2012?laughing Oricum, atunci nu va fi niciun sfarsit, nu stiu de ce m-as agita. laughing

| Helvete a răspuns:

Cred ca te referi la 2012. happy
Pai sa vedem thinking :
1/ As merge in Vama Veche
2/ As merge la concertele unor trupe pe care nu am avut niciodata ocazia sa le vad live
3/ As canta(daca se poate numi 'cantat' ceea ce as zdrangani eu acolo) la chitara electrica
4/ Mi-as cumpara un skate si as invata sa ma dau cu el
5/ As manca mancare chinezeasca
6/ As incerca sa aflu ID-ul unui tip din Iran care s-a suparat acum 2 ani pe mine, pentru ca i-am spus ca mi-am vandut camera web ca sa ii cumpar un nou picior de lemn bunicului, dar de fapt chestia asta era o gluma nevinovata straight face laughing
7/ Mi-as face niste tatuaje pe care mi le doresc de mult, am chiar si reprezentarile lor grafice facute de mine laughing big grin
8/ As face cunoscut cunoscutilor [laughing] mei ceea ce am scris pana acum din ceea ce se vrea a fi un roman, asta insemnand cam un sfert din ceea ce aveam de gand sa scriu
9/ Le-as spune alor mei tot ceea ce am facut (ma refer la lucruri rele) in ultimii 2 ani, si au fost destul lucruri nasoale, de care, din fericire am scapat happy
10/ As face stage diving la un concert (de mult imi doresc asta!)
Si ar mai fi, dar ai spus 10. tongue

| LNK a răspuns:

Deeiu` : originale idei laughing In mare parte acelasi lucru l-as face si eu.
Dar nu cred ca va veni sfarsitul lumii 2012, la fel cum nu a venit nici in 2000. Nimeni nu poate sti cand vine, deci ramane de vazut...

| pinky_2290 a răspuns:

Nu cred ca o sa fie sfarsitul lumii, dar daca o sa fie, o sa fac cele 10 lucruri care imi plac cel mai mult :d

| mariaw a răspuns:

N-o sa fie sfarsitul lumii, nu va stresatiraised eyebrows

| wanda a răspuns:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.:mi.as trai viata la maxim:X:X:X:X

| Deeiu a răspuns:

1. M-as impaca cu toti fostii mei iubiti si i-as mai saruta=p~. si alte chestii(nu ma intereseaza daca sunt cu altcineva acu`)
2. i-as lua banii lu` tati si m-as duce la "shoppinguiala" doar ca sa cumpar ca dementa haine, pantofii, parfumuri, make-up(chiar daca stiu ca le-as lua degeabalaughing)
3. Mi-as bate toti "dusmanii"laughing
4. mi-as injura toti vecinii aia care nu ma lasa sa dau muzica tare(ca se duc ei la politiechatterbox)at wits' end
5. Mi-as pierde virginitatearolling on the floor)... n-am de gand sa mor virgina[-xlaughing`rolling on the floor
6. I-as spune lu` mami si lu` tati toate prostiioarele care le-am facut si nu le-am spus(ex:am spart bibelouri, le-am vandut cd lor de muzicabig grin)
7. Mi-as bate-o pe sora meaangryidioata aia! angry[neispravita!]
8.As dansa ca nebuna prin cluburilaughing`
9. Vreau un bebecryingal meulove struck`. asa ca inainte cu 9-12 luni as ramane insarcinatalaughing`rolling on the floor
10. Mi-as injura toti profii care mi-au dat note miciangry
Am fost sincera...laughing`rolling on the floor
Si app:anul` din intrebare... 1012, l-ai scris gresit, nu trebuia sa fie 2012?thinking
big grin
kiss

| Iubesc Limonada a răspuns:

A trecut 1012laughing

| valThina a răspuns:

As da ocolul pamantului, as sari cu parasuta, as face bungee jumping m`as casatori, as face 1 copil si as sta zi de zi cu iubitul meu

| Cretzule a răspuns:

Cum?

| bluerose a răspuns:

Pai 1012 a trecut si nu a fost sfarsitul lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 lucruri?! sunt cam multe.
eu nu cred ca o sa fie sf lumii in 2012, dar daca ar fi nuhs. thinking
mi-as trai viata normal, ca si pana acum. nimic neoisnuit in afara de a`mi trai viata de adolescentahee hee)

tu ce ai face?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul ar fi sa nu cred in asa ceva laughing
Apoi... totul vine de la sine.

| tupac19 a răspuns:

Pai ti-as spune ca nu o sa fie sfarsitu' lumii si sa stai linistit big grin tu ce ai face laughing?

| misa_6544 a răspuns:

Pai...
1. distractie
2. distractie
3. poate asi mai sta cu iubitu
4. distractie
5.petreceri
6. love
7.plimbari
8.vama
9. distractie
10. orice