| wanda a întrebat:

Ce stiti despre sfarsitul lumii in 1012?

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Http://www.descopera.ro/......oincidenta

aici poti vedea mai multe;)

14 răspunsuri:
| Natassha a răspuns:

Deci tu ai vorbit cu o ruda din anii 1000, si ti-a zis ca in acea perioada era speriata ca o sa vina sfarsitul lumii in 1012, iar acum tu esti speriata ca vine in 2012, si in 3012 o ruda de-a ta o sa fie la fel de speriata ca tine, nu?
Apropo, nu stim nimic despre sfarsitul lumii in 2012, n-a calatorit nimeni in viitor.

| wanda explică:

Pffffffff scuzebig grin

| wanda explică:

Floaredetrandafir am pus intrebarea asta deoarece eram curioasa nu am intrebat cum sa imi traiesc viatabig grin si da...scz acolo era 2010

| bianca2010is a răspuns:

Ai gresit data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1012?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala a fost, acum dupa o mie de ani urmeaza altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu despre asta ca s-o facut un film 2012 sica sfarsitul lumii o sa fie pe 21 decembrie 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti niste mari fraieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii nu un savant nebum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca un o sa vina sfirsitu in 2012 ca au zis asta si ca in 2000 vine sfirsitu lumi si a venit nu pai si atunci ce tot va ingrijorati atita si cine a zis chiesta asta este un prost si un tembel si cine crede asta e si mai si e dus cu pluta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo nici IIsus Hristos nu stie cand va veni sfarsitu lumii decat Dumnezeu Tatal si cica vine in 2012 fiti calmi fratilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, in 1012 o sa fie parat planet, adica toate planetele va fi intr-un rind! dar cind toate planetele va fi intr-un rind se va intimpla, nu se stie ce anume!

| floaredetrandafir a răspuns:

In 1012 pai daca era nu mai puneai intrebarea asta, glumesc presupun ca te referi la 2012 nu stiu ce sa zic daca e sa murim murim oricum asa ca nu te mai gandi la asta traieste-ti viata atat cat mai e

| radicalthinker a răspuns:

În 1012 nu s-a sfârşit lumea. E evident. Iar dacă este vorba despre 2012, nici un pericol. Este vorba despre o speculaţie pornită de la interpretarea calendarului mayaş, care se termină în acest an, 2012. Nici un om serios nu ia în serios această interpretare, mai ales că nici mayaşii nu aveau o atare interpretare ori cel puţin nu se cunoaşte că ei ar fi avut o asemenea interpretare. Grijă mare la traversatul străzii! În România ăsta este un pericol real, nu sfârşitul lumii în 2012...