| divinuu a întrebat:

Daca ati stii ca maine e sfarsitul lumii, care ar fi ultimele lucruri pe care le-ati face?

10 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Toate persoanele cu care am ceva,sau le invidiez,sau le-am vrut raul,m-as duce la ele si mi-as cere scuze pentru ce am gandit la momentul ala,si ca nu ar fi trebuit sa simt asta pentru ele.Mi-as cere scuze pentru gandirea mea.Le-as cere scuze, si m-as duce la toate persoanele pe care le iubesc sa le mai spun odata asta, ca sa tina minte ca indiferent ce se va intampla vor ramane in inima mea si le-as imbratisa.Si cam atat, este indeajuns, asta simt in momentul asta.

| Liviu a răspuns:

Ce as face...
Probabil ca as fugi la tara'
As bea o bere cu bunicul meu...
As fuma o tigare in timp ce as asculta cateva melodii din bug mafia, codu penal, parazitii etc chatterbox
In rest...
Mi-as astepta judecatawinking

| Deny1333 a răspuns:

Aş mânca ultimele ciocolate cu alune şi cu lichior şi vişine. aş bea multe căni de Ness şi aş mai sta pentru ultima oară cu prietenii la un joc de fotbal. love struck apoi, i-aş strânge pe toţi cu familiile lor la mine acasă şi aşa, aş mai sta cu ei, cu familia mea şi a lor şi ne-am distra.
ultime dorinţe... sigh astea sunt. ah, şi aş fuma pentru. prima oară cu prietenii. nu vreau să mor fără să ştiu... thinking
apoi, mi-aş lăsa deoparte imensul orgoliu şi aş arăta într-adevăr ce simt, urmate de acţiune pe care mi-ar fi fost frică să le fac.

anyway, "cărţile pe masă", mai pe scurt. laughing

| Deny1333 a răspuns:

Acţiuni*

| YoungSteve a răspuns:

M-as duce si as omori persoanele pe care le urasc happy ( serios) si asa maine e sf lumiilaughing

| anitza2000 a răspuns:

Mias cere scuze de la totilaughing

| Honeybunny a răspuns:

Le'as zice mai ales la surioara mea si la prietenul meu ca ii iubesc si i'as imbratisa

| ynna93 a răspuns:

Pai.cum sunt innebunita dupa haine machiajuri si tot ce tine de accesori lucruri de fete.as face un imprumut la banca si mi-as cumparalaughing).si apoi as sta toata ziua cu prietenul meublushing

| ynna93 a răspuns:

Si normal ca as vrea sa stau cu el pana la sfarsit si cu cei apropiati.:X

| QueenOfLeon a răspuns:

Maine este sfarsitul lumii? nu mai e in 2012? uff, si eu care voiam sa ies in oras straight face ce ghinion laughing