| cristal_7578 a întrebat:

Care ar fi cel mai frumos cadou pentru un majorat?thinking app... e majoratul unei fete big grinbig grin

10 răspunsuri:
| Ruxyana a răspuns:

Depinde de personalitatea eihee hee
incearca una din astea:
dani, haine, aur, masina si iubirelaughing:X:X:X

| Ruxyana a răspuns:

Bani scuzehee hee

| Kassandra1408 a răspuns:

Depinde ce ii place fetei - poti sa-i cumperi ceva original cum ar fi o stea cu numele ei, aratandu-i astfel ca e unica. Un catelus sau o pisicuta intotdeauna impresioneaza. Dace e mai open-minded recomand ceva dintr-un sexshop. Daca nu, un set pentru ceai, sau un tablou cu ea- sau poate un colaj cu toti prietenii ei.
Hope I could help :*
http://www.cadouri-inedite.ro/

| Pisiii :x a răspuns:

Masina roz laughing

| hax0r a răspuns:

O sticla de vodca

| Vallentyne a răspuns:

Phei cel mai frumos Cadou daca are 18 anni Dpha parerea mea Un Ursuletz mai mare de plus cared ca i`ar placea... App Pup`o din parthea mea... Si Transmithei La Multi Ani!

| BybyBlondina a răspuns:

O bijuterie(nu foarte scumpa), ea poate fi purtata si pastrata - asa ca eu il vad ca un cadou potrivit pentru asa o sarbatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi foarte frumos sa se organizeze o petrecere cu multi invitati mai ales ca este o zi foarte importanta pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vibrator!

| Kataa a răspuns:

1.gandeste-te la ce se uita ea in magazine sau despre ce tot vorbea ea, s-au pur si simplu daca ai auzit-o spunand"ce mi-as dori aia dar e prea scumpa" cumpar-o!
2.depinde ce personalitate are(si eu sunt fata)adica de obicei fetele vor ceva la moda, nu neaparat calitativ(de ex un telefon colorat, cu camera foto grozava, cu USB sau un mp3 mp4 sau nu stiu ce vor fetele la 18 ani(eu abia am 12)
3.gandeste-te bine, daca ai facut economii din timp poti sa ii ei cea mai valoros(o masina[asta daca sti ca vrea carnetul]
, stiu ca poate fi scump, dar o va pretui...in plus doar o data are fata ta 18 ani!)
sper ca ti-am fost de ajutorwinking