| ClauditzaThaClau a întrebat:

Care ar fi lista voastra cu dorinte pentru 2013?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca sanatatea se incadreaza la capitolul dorinte, atunci doresc liniste si sanatatea familiei mele. daca suntem sanatosi, voi putea sa indeplinesc dorintele celor dragi.
Un nou fericit si multa sanatatehappy
La multi ani!

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Am multe dorințe, aș sta prea mult să îți spun toate dorințele.
Îmi doresc în primul rând să am prieteni mai mulți adevărați, să numai văd fițoase/fițoși, superioritate. Îmi doresc sănătate pentru mine și familia mea, pe persoana care o am să mă iubească în continuare, noroc, bucurie. happy
Ale tale?

| CannbalCorpse a răspuns:

Să fiu cea mai bogata persoana din lume.
Aş fi vrut ca Freddie Mercury şi Kurt Cobain să trăiască. ( tot dorinţă se pune).
Multă sănătate mie si familiei mele.

Tu?

| ClauditzaThaClau explică (pentru CannbalCorpse):

Oaw cam exagerata prima dorinta...dar se pune...
Pai nu stiu in primul rand sanatate ......shi nu am chiar o lista cu dorinte...important e sa ma simt implinita asa cum sunt big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici o lista sanatate sa fie

| BlackEyedGirl a răspuns:

As vrea ca anul asta sa ma distrez, sa nu mai pun la suflet toate lucrurile rele pe care mi le zic oamenii, sa nu ma mai cert cu nimeni, la vara sa merg la mare si sa imi revad un bun prieten love struck si nu in ultimul rand imi doresc multa sanatate pentru mine si pentru familia mea.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna eu as vrea sanatate ca-i mai bun adecat toate si o placa de intins parul, tu?