| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar arata lista voastra de dorinte/lucruri pe care v-ati propus sa le faceti pentru anul urmator sau pentru toata viata?
Gen:
1) Sa plec in Mexic.
2) Sa invat japoneza.

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu vreau să îmi găsesc un loc de muncă, să public o carte, să călătoresc în jurul lumii şi să îl găsesc pe "el", care să rămână...

| anonim_4396 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Interesante planuri. Doresti sa le bifezi pe toate pe parcursul urmatorului an sau ai de gand sa le duci la capat intr-un timp mai indelungat?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce spune ea dureaza o viata

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt planuri pentru anul următor.Important e locul de muncă. Restul vin pe parcursul anului.Şi având în vedere că vorbim de 365 zile, se pot întâmpla multe lucruri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru anul viitor am doua mari si late

sa invat sa inot si sa imi schimb masina

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ce masina "avem" si ce masina "vrem"? doar curios.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Avem un lancer si am vrea un Suv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai exista oameni de genul care fac lista? cam aiurea. eu nu am lista. am cateva "vise" dar ca sa fac lista mi se pare ciudat.