| SweetBabyGirl a întrebat:

Care are pierce in lb? vreau sa stiu cum vi l ati pus si daca va durut

Răspuns Câştigător
| IndescribableChild a răspuns:

Pai, am avut eu. Adica o prietena de-a mea si-a facut cu spray paralizant si ac perfuzor (pentru ca este mai gros) si a zis ca nu a durut-o. Adevarat a putut chiar sa manance dupa 3 ore.
Pe mine nu m-a durut la inceput dar dupa ce s-a dus efectul de la spray nu am putut sa il suport, nici macar nu puteam sa mananc asa ca l-am dat jos.
Poate o sa ai si tu norcul prietenei mele si nu o sa te doara.
Succes, IndescribableChild