| Cristian3 a întrebat:

Care are un cont pe linkmania si nu-l mai foloseste? sau stiti de ce vin asa greu emailurile de activare am incercat si pe gmail dar degeaba ca nu a venit. straight face va rog sa ma ajutati!

6 răspunsuri:
| elis1999 a răspuns:

SAL: eu tasi sfatui sa te apuci de alte jocuri mai frumoase.

| nofearcz123 a răspuns (pentru elis1999):

Ca de exemplu?

| elis1999 a răspuns (pentru nofearcz123):

Pai joaca the-west e frumos faci oras u sau te cheama alti jucator, dupa ce esti oras poti ataca jucatori, dafta la joc. happy

| elis1999 a răspuns:

Pai cum ar fi the west este cu cauboi fac lvl e frumos.

| elis1999 a răspuns:

SAL:pai eu teasi sfatui sate joci the west e frumos e cu lvl poti sa-ti faci un oras poti face dueluri cu jucatori da numai dupa ce esti intr-un oras sau faci u unu, bafta.happy

| elis1999 a răspuns:

Pai ai putea juca the-west e cu banditi poti sa-ti faci orasi u sau sa te cheme cineva in tun de indata ce esti in orasi poti face duel cu jucatori, poti vorbi, bafta la joc.happy