| accesories a întrebat:

Care aveti postere cu twilight? dau in schimb orice poster vreti.cu oricine...plsshappy

18 răspunsuri:
| camelia1812 a răspuns:

Eu am o gramada.si nu sunt mare fanhee hee

daca vrei...lasa-mi id intr-un mesaj si mai vb acolobig grin

| Iulika_4736 a răspuns (pentru camelia1812):

Daca mai e valabil anuntul contacteaza-ma pls! Id iulika_skumpika96@yahoo.com Ms anticipat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dar cu robert pattinson si taylor launter

| Iulika_4736 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca mai e valabil anuntul contacteaza-ma pls la id-ul iulika_skumpika96@yahoo.com. Ms anticipat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vreo 20 de postere printre care si cateva megapostere. daca vrei id-ul meu este nicole_pustoaica. pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeei! Id meu este muny_ioana dau postere cu oricine, chiar si cu twilight pentru posterele cu justin, selena si demi mai vorbim daca imi dati add.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o gramada de postere cu twilight si le schimb pentru cele cu demi, selena asu cu Sonny with a chanse! ma poti contacta la id : n_niki_15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am unul foarte mare cu taylor launter si unu XXL cu bella edward si jack si pe spate jake cu bella in brate in schimb vreau postere cu the vampire diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey am eu multe

cine are cu harry potter...

da add cam3luta_draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello... am o multime de postere cu twilight... vreau cu harry potter happy si orcine are cu harry big grinplz dati add cam3luta_draguta

mai am cu:justin bieber, inna, th, selena gomez, hannah montana, miley cyrus, shakira, beyonce, eminem, adam lambert, pink, david henrie, si multi muti altii... dati add plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu...cateva...daca imi dai cu trupe rock ti le dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunos eu o prietena are camera plica cu`postere si sigur are cateva pentru tine si eu sunt un colectionar... dar m-am last si nu trebuia sa fac asta ia id meu:simple_unique_s79

| alexandra_7704 a răspuns:

Am doar cu Taylor Launter si cu Bella

lasa-mi`id taubatting eyelashes

:*

| BlueDay a răspuns:

Da add party_in_hell81

| Cam3luta a răspuns:

Am cu twilight multee... cine vrea sa faca schimb (i cu alte postere) dati add e. c_love... si ziceti cu cine vreti... oke?
eu vreau in mare cu harry potter mai vechi... mai vb pe mess

Răspuns utilizator avertizat
| yourlittledemon a răspuns:

Am si eu cu robert si taylor. id meu e devilish_kid13 big grin aaaaa si in schimb vreau postere mai vechi (de prin 2005, 2006, 2007, 2008) cu tokio hotel big grin

| Iulika_4736 a răspuns:

Eu vreau postere cu Twilight si Harry Potter! Id-ul meu iulika_skumpika96@yahoo.com. Va astept.