| Ofiintă a întrebat:

Care citeste dintre voi Cronicile Wardstone? L-a cei care nu citesc ii recomand la toata lumea! deci cei care o citesc este adevarat ca intr-un volum de-al lui va fi vorba despre un oras din Romania si daca da imi puteti spune care este acel volum eu nu stiu pentru ca momentam am terminat doar vol3 "Secretul vraciului" Funda pentru cel care imi raspunde concret adica cel mai complet!

4 răspunsuri:
| Ofiintă explică:

Daca nu sti nu esti obligat sa-mi raspunzi si nu tu decizi ce fel de intrebare este ce consideri uh prostesc in intrebare? singura prostie esti tu

| LIvIU_4099 a răspuns:

Si eu citesc Cronicile Wardstone si am ajuns la cartea a 5-a si pana acum nu am auzit de Romania in niciun volum dar, sunt 7 volume si este posibil...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o intrebare prosteasca

| anonymous123 a răspuns:

In volumul al 9-lea, un orasel din transilvania.Nu prea stiu, dar am vazut pe coperta ceva ce mi-a taiat rasuflarea-capul vraciului. Apropo, eu am citit cele 8 volume aparute in Romania, si povestile si amintirile vraciului.Deci in carte a 9-ua