| MicheleMorgan a întrebat:

Care credeti ca e cel mai tare anime sau cea mai tare lista de anime?

3 răspunsuri:
| mFlorian a răspuns:

Eu zic ca naruto este cel mai bun anime deoarece nu se bazeaza pe un singur fir narativ, ci pe doua ce sunt foarte bine descrise(viata lui naruto si viata lui sasuke) Un al doilea motiv pentru care consider ca este cel mai bun este modul in care si personajele negative triumfa.

| Gabryel123 a răspuns:

Dragon ball toate sezoanele si Golden Boy chiar merita vazute

| CrazzyBoyxD a răspuns:

Ce zici de Yu Yu Hakusho, Kaze no Stigma, Samurai X si Inuyasha.Le gasesti pe deseneanime.rowinking.Dupa mine astea sunt cele mai tari.