| LoveForShania a întrebat:

Care credeti ca este adevaratul motiv pentru care a aparut gripa AH1N1 (porcina)? Urmariti aceasta intrebare pentru ca o sa va zic adevaratul motiv care l`am aflat si de la profesori... intr-o a doua intrebare.

2 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Eu nu cred asa ceva oh go on au facut niste ``specialisti`` [laughing] un vaccin si au vrut sa-l vanda cat mai repede oh go on atata agitatie pentru nimicbatting eyelashes darr sti ca sunt multi critici si parerile sunt impartite happy fiecare cu parerea lui big grin

| kaTTsu a răspuns:

Adevaratul motiv este pentru a diminua populatia lumii cu acel vaccin numai avem loc planeta ne mai suporta minim 10 ani.asta se spune si parca in 2000 era sfarsitu lumii si dupa aia sa zis ca e in 2005 si nu s-a intamplat nimic dupa aia 2007 si acum 2012 pff