| Ioanaah a întrebat:

Care credeți că sunt calitățile pe care ar trebui sa le aibă un student la drept, viitor avocat? ( Sau mă rog, procuror, judecător... înțelegeți voilaughing)) )

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Sunt la drept si nu am nicio calitate, fundă? rolling on the floor)

| Ioanaah explică (pentru Yurisa):

Încep să mă simt mai bine
Și...îmi dai și mie ceva detalii referitoare la alegerea făcută? laughing

| Yurisa a răspuns (pentru Ioanaah):

Sincera sa fiu, nici nu am vrut aici laughing Voiam la psiho dar ai mei au zis "mai dă la una sa nu ramai pe afara". Minunea mai mare a fost ca am intrat la facultate buna de stat si la buget fara sa invat o iota. Am zis ca e un semn de la Dumnezeu si m-am bagat acolo laughing

| Ioanaah explică (pentru Yurisa):

Iași, Cluj sau București?

| Yurisa a răspuns (pentru Ioanaah):

Iași

5 răspunsuri:
| IoanaRoman09 a răspuns:

Visul meu e sa dau la Drept