| Zozoleparfumath a întrebat:

Buna TPU.Dintre Academia de politie sau scolile de politie,si universitatea de drept? care este mai bun? adica pe viitor... avocat,procuror,notra, judecator sau politist? DAU FUNDA**scuz de categorie

Răspuns Câştigător
| ioanaaa1998 a răspuns:

Pentru avocatura iti trbuiesc intr-adevar foarte multi bani si nume, adica un trecut voluminos in acest domeniu, asta daca vrei sa castigi intr-adevar bani. Nu cred ca iti trebuie neaparat ceea ce este mai bun, ci mai degraba ceea ce iti place tie mai mult. Pana la urma asta o sa faci aproape toata viata. Succes in alegerea unei meserii placute!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are legatura cu Dragoste si sex?

| Zozoleparfumath explică (pentru anonim_4396):

Ti se pare cumva ca raspunzi in legatura cu intrebarea? daca e sa fie cineva deranjat de asta se ocupa site-ul in nici un caz TU! Si data viitoare puneti ochelari cand citesti mi-am cerut scuze pentru categorie...ce lume..macar nu mai deschide gura

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zozoleparfumath):

Controleaza-ti vocabularul. Exista specificari clare despre cerutul scuzelor, pe blog si in regulament.Respecta-le.Numai bine.

| Alejandrita a răspuns:

Eu am auzit ca daca dai la drept iti trebuie cam multi bani ca sa poti ajunge asa la biroul tau....nustiu exacthappy