| мαddยtรรα a întrebat:

Care credeti ca sunt materiile mele preferate?

Răspuns Câştigător
| Simmsii a răspuns:

Mate, rom. engleza. cred laughing. ei bine tu sti >; d

11 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Sport, muzica, desen si recreatiawinking

| znstr a răspuns:

Biologia,Franceza,Geografia,Desenul
sunt 16 materii minim intr-un an de scoala si tu vrei sa ghicim? laughing

| Mayyyyyy a răspuns:

Dai funda si te rog daca nu le-am ghicit pe toate macar vot:romana engleza biologia matematica...geografia si desenul sau muzica

| AlexiaClaudia a răspuns:

Religie, desen, ed fizica, matematica, romana, istorie, geografie, optional?

| EmonicaLaura a răspuns:

Cred ca...biologia si chimia straight face (Astea imi plac mie laughing ).Sau, si mai tare, nici una! E o intreabare capcana laughinglaughing

| D3eaa a răspuns:

Sport .desen.muzica...
sau

Mate

| Stefanjust4fun a răspuns:

Romana
Mate
Sport
Info
Desen

| Veverita a răspuns:

Muzica, desenul, educatia fizica si pauzelelaughing

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Pai nu stiu exact dar as putea presupune:Timpul liber laughing, Vacanta rolling on the floor...si nu stiutiu pote romana, engleza...dar hei am spus pote, te rog din suflettt FUNDAAAAAAAAA!

| Guestbooss a răspuns:

Sportul adica educatia sexuala

| Chocolate69 a răspuns:

Niciunarolling on the floor)) pauzele smug