| uunseral a întrebat:

Care dintre firmele de internet este mai bun:
romtelecom sau rcs rds ..sau mai exista si alte firme?
sunt din Bucuresti

2 răspunsuri:
| antigoni a răspuns:

Mai exista si UPC. De Romtelecom nu prea stiu multe ca nu am avut, stiu ca au ip static si e naspa. De RDS spun doar atat: `mnezooo sa dea cu ei de pamaaaant! Nu-s buni de nimic. Internetul cade destul de des, sunt foarte lenti si neinteresati cand ai probleme si doamne fereste sa te floodeze careva prin metoda DDOS ca pe ei ii doare in cot, nici macar nu stiu ce e aia! Asa ca, prin urmare, fa cum vrei, dar daca alegi RDS intr-o zi o sa iti amintesti de vorbele mele.

| Vegetto a răspuns:

Exista si alte firme dar nu sunt foarte bune. Rcs rds este cea mai buna firma de internet. Eu am internet de la Romtelecom si nu este foarte buna descarc cu 400kb/s, dar nu prea stau la pc si ma multumesc si cu atat. Recomandarea mea pentru tine ar fi rcs rds.