| catalina_2916 a întrebat:

Care dintre voi ati citit romanul,, ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi"? v-a placut? mie nu prea...

10 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Am inceput s-o citesc dar n-am terminat-o pentru ca nu mi-a placut deloc big grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mie mi s-a parut plictisitor titlul si nici n'am mai citit'o laughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Tema romanului o constitue dragostea si razboiul, eu am citit acest roman si mi-a placut.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu l-am citit... si vad ca voi nu il prea laudati laughing

Deci cred ca urmatoare carte pe care o voi citi va fi alta...

Psihoyounger

mira
| mira a răspuns:

Vei aprecia romanul dupa ce la clasa vei participa la discutii lamuritoare.Bine ca l-ai citit.Iti va servi poate la bac.

Răspuns utilizator avertizat
| I'm just me a răspuns:

Eu l-am citit, dar nu mi-a placut

| Letytzy@ a răspuns:

L-am citit. Mie nu mi-a placut deloc.Este un roman foarte plictisitor.

| Andraa_3088 a răspuns:

Am citit doua file si am renuntat. Cu toate ca ar cam trebui sa-l citesc.

| adelutzza a răspuns:

Am inceput sa citesc, dar nu tot