| HoMiE a întrebat:

Care e cea mai interesanta telenovela de pe postul "acasa"?

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Pai sunt mai multe.
Cassandra, Aurora. love struck Desi Cassandra e pe sfarsite sad, Clase 406, etc.
Dar cel mai mult, din toate timpurile, mi-a placut ''Fara sani nu exista paradis'' si '' Dulce Maria love struck ''.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Clar Auroralove struck, dar sunt ultimele episoadecrying.mai ar fi si clase 406. Mie mai mi-a placut si ''Saraci tineri bogati'',''Fara sani nu exista paradis'',''Iubire cu chip rebel''etc papa

| stweety10 a răspuns:

Pai toate sunt interesante, dar eu iti recomand Amor Real, care va incepe in curand, eu l`am mai vazut cand eram micuta si mi-a placut foarte foarte mult.

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Lacrimi de iubire. chiar daca a mai fost, acum cativa ani.