| maite36 a întrebat:

Ce telenovela de pe postul acasa va place mult? mie imi place saracii tinerii bogatii Astept raspunsul vostru

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Saracii copii bogati, Predestinati si Cealalta fata a Analiei.

11 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Acum nu imi place niciuna, dar mi-au placut,, Uzurpatoarea"si,, Cameleonii"

| AleandraIleana98 a răspuns:

Si mie imi place saraci tineri bogati si cam atat.Imi placea si destine furate dar s-a terminat

| mymy a răspuns:

Da si mie la fel dar mai imi place si cealalta fata a analiei si predestinati de asemenea si marina dar mai putinwinking

| madalinutza a răspuns:

Heyy happy
si mie imi place saracii tineri bogati:X cuibul de vipere si cele doua fete ale aneihappy

| Ioana22B a răspuns:

Ninios Ricos/Pobres Padres!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac telenovelele.

| shtephie a răspuns:

Si mie la fel happy

| Christina a răspuns:

Sortilegio, saracii tinerii bogati si Analia

| MsGringer a răspuns:

I LOVE IT:X:X:X:X
mai imi place si manana es para siemprewinking

| Daisy_5316 a răspuns:

Cealalta fata a Anlaliei si Predestinati. sunt superbelove struck mai ales Analiawinking

| ancuu a răspuns:

Si mie la fel
imi placea si destine furate dar s-a terminatsad