| Dizzydizz a întrebat:

Care telenovela vi s-a parut cea mai interesanta? De ce?happy

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Cameleonii :X mi-a placut enorm telenovela asta, inima de rrom, regina cu diana dumitrescu, numai iubirea(lacrimi de iubire), fara sani nu exista paradis, ingerasii, rebelde si ce a inceput ieri :saracii tineri bogati :X:X tie?
pai camelonii mi s`a parut cea mai interesanta datorita subictului, faptul ca intamplarile se desafsurau intr-o scoala sans bartolome.big grin si erau multe povesti de dragoste. voua?
happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Marielena, dragostea a învis!
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Cealalta fata a Analiei : este ceva magic, este minunat cum o femeie poate avea doua fete, cum poate renaste love struck.
Si Fara sani nu exista paradis mi-a placut mult, e ceva actual si frumos love struck.

| pwp a răspuns:

In ordine cronologica:inger salbatic, zorro, rebelde, cameleonii, si cea mai recenta saracii copii bogati

| Tourniquet a răspuns:

Salut.
Telenovele mele preferate sunt : patit-o Feo, Regina, Inima de tzigan' (scuze daca va scrie rrom), Maria la del bario, Ingerasii, Rebelde.

Pa, pa :]

| Victoria a răspuns:

Destine Furate(Acorralada), pentru ca povestea de iubire dintre protagonisti a fost foarte frumoasa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dona Barbara, Rebelde, etc

| Petronela a răspuns:

Rubi de pe acasa tv; x

| anonima10 a răspuns:

De pe acasa tv? Pai Cameleonii mi-a placut:X datorita ideei, desi sfarsitul nu a fost asa cum ma asteptam.
Mi-a mai placut Extravaganta Anastasia a fost acum multi anibig grin cu 3 surori identice.rolul principal il avea Norkis Batista.
Rebelde a fost cea mai taretongue si cam atat ca restul` sunt numai prostii gen Ciocolata cu piperlaughing)) fundita?batting eyelashes