| LolyKissYou a întrebat:

Care e cea mai mare nebunie pe care ati facut-o? singur sau cu vreun prieten...nu conteaza oh go on laughing FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| xCrazyGirl a răspuns:

...cate am facut vara! big grin deci:
1) Am iesit de mai multe ori pe geam ca sa mergem pe banca cu baietii
2) Am imbracat pernele cu felpe ca sa nu-si dea bunica seama ca am iesit de pe geam (legata la 1 laughing)
3) Am jucat carti pe dezbracate cu baietii
4) Am chemat baietii in casa si cand a venit bunica i-am ascuns in baie
5) Ne-am imbatat cu fostul lui varamea
6) Am chemat baietii la geam si aveam plin de sutiene si pantaloni mini-mini-mini de pijama agatate pe geam
... cam atat imi amintesc (cele mai tari) dar am mai facut si altele laughing

| LolyKissYou explică (pentru xCrazyGirl):

Felicitari..esti rebela suprema laughing am glumit oh go on

| xCrazyGirl a răspuns (pentru LolyKissYou):

Merci laughing

17 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Cand m-am dus la un taximetrist, l-am intrebat daca e liber raspunsul fiind DA si apoi i-am zis ''traiasca libertatea'' laughing

| AngelHugz a răspuns:

Am fact foarte multe. Uite un exemplu...asta vara am fost intr-o tabara si toti stateam intr-o cabana cu geamurile destul de aproape de sol. Si noi in loc sa folosim usile, intram pe gamuri. Nici nu de pasa daca sub geam erau paturi, saream pe ele. Asa, si intr-o zi eu si niste prietene mergeam din usa in usa la toti, ciocaneam si cand deschideau usa strigam "PAPARAZZI". Si am ajuns la o usa unde nu a raspuns nimeni (era camera la niste baieti), si noi am deschis usa. Si nu era nimeni, doar o mizerie imposibil de descris. Foloseau dulapul drept uscator de haine, iar toate lucrurile erau aruncate pe jos. Asa, apoi am iesit afara si ne-am plimbat prin jurul cabanei. Cand am ajuns in dreptul geamului de la camera baietilor, am vazut ca era deschis si am vrut sa intram. Asa, au intrat vreo 3 dintre noi si apoi s-a deschis usa. Erau doi dintre baietii care stateu in camera aceea. Si cand i-am vazut, am fugit repede de acolo. Din pacate ei ne-au spus la supraveghetor sad, dar tot amuznt a fost. Trebuia sa vedeti ce fete au facut cand ne-au vazut laughing

| ๖ClaSSic a răspuns:

Eu cand eram mica imi cumparam bomboane de la magazinul de la colt si apoi le scuipam undeva pe strada, unde era pamant... in speranta ca intr-o zi va creste acolo un "bombonier", si faceam asta cu fiecare bomboana! rolling on the floor
Foloseam lumanarile pe post de guma laughing si mancam hartie colorata, ziceam ca are gust de curcubeu rolling on the floor Altadata, la un joc, am fost provocata sa ma duc la un oarecare om de pe strada CHEL (care statea pe o banca si astepta autobuzul); m-am dus la el si i-am zis: ce freza misto ai! laughing) Cate nu am facut... oh go on

| LolyKissYou explică (pentru ๖ClaSSic):

Mda, faza cu bomboanele si eu o faceam, chiar credeam ca vor iesi copaci cu bomboanelaughing) pe la vreo 4 ani :S

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru LolyKissYou):

Si eu cred ca tot 4 ani aveam... sa vezi mai tarziu ce nebunii laughing

| LolyKissYou explică (pentru ๖ClaSSic):

Pai da..clar! laughing

| Dheutsik a răspuns:

Am spart la ora de desen un borcanel in care tineam apa si am lasat cioburile pe banca, iar in pauza a venit ceam mai buna prietena a mea si le-a pus pe scaunul profesorului.Cand am avut anul trecut, in ultima saptamana matematica, imi era cald si am dat drumul la geam si a intrat o randunica si s-a ca*at in capul profesoarei de mate si am jucat adevar sau provocare in mall cu cea mai buna prietena a mea si a trebuit sa ii cer numarul de telefon primului baiat dragut care trecea pe langa noi, asa ca am facut-o si acum am o relatie minunata cu el happyFUNDA?

| andreeamihele a răspuns:

Am stat pana dimineata la 5 pe internet.
I-am dat surorii mele sa manance ardei iute.laughing
Am mers la prieteni si stateam pana seara tarziu fara ca nimeni sa stie.
Am spionat-o pe vecina mea timp de un an. laughing

| anastasiatya a răspuns:

Doar una ....nici nu pot sa le numar pe degete sunt o gramada...dar tu?

| LolyKissYou explică (pentru anastasiatya):

Nu e chiar o nebunie, mai bine zis ghinion. I-am zis tatalui meu ca dorm la o prietena, care imi e vecina de bloc. Seara am mers in club unde l-am gasit si pe el acolo cu prietena lui laughing E o nebunie fiindca eram pedepsita pentru. alta "prostioara"... aa si parintii imi sunt divortati de aceea era tata cu prietena in club oh go on laughing normal.

| Stoica_Alex_1990 a răspuns:

Am spart geamu la o casa am bagat broashte in ea si din masina un,, complice" mai mare a pus muzica la maxim.

| MarcusAlex503 a răspuns:

Am spart un geam intr-un alt oras la nistenecunoscuti am fugit s-au luat vreo 10 caini dupa mine sau cand am condus prima data pe la vreo 8 ani si era sa intru in sant

| LolyKissYou explică (pentru MarcusAlex503):

Vreau sa-ti dau tie funda.dar nu pot laughing nu stiu de ce :s

| MarcusAlex503 a răspuns:

Am spart un geam intr-un alt oras la niste necunoscuti am fugit s-au luat vreo 10 caini dupa mine sau cand am condus prima data pe la vreo 8 ani si era sa intru in sant

| JustMeKidda a răspuns:

Ne-am plimbat pe lac cand era inghetat si se crapa.Am dansat cu persoana de care imi placeblushing. Plimbare prin tot orasul fara sa stie nimeni.Am imbratisat-o pe Sore Mihalache!big grin