| IonescuRobert a întrebat:

Care e cea mai tampita intrebare pe care ati intalnit-o aici? Eu imediat dupa ce decid una, gasesc alta si mai si

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Într-o astfel de comunitate în care toată lumea pune întrebări, te poți astepta la orice. Și eu întâlnesc niște întrebări foarte anapoda.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

" în 7 Decembrie | IonescuRobert a întrebat:
Sunt mama Lui! Fiul meu s-a Sinucis acum cateva zile.
Si cateodata ma intreb oare de ce trebuia sa se întâmple asta?
Cu ce am gresit?"

Dacă întrebarea de mai sus era o glumă, atunci asta este de departe cea mai tâmpită întrebare pe care am întâlnit-o aici.

Iar dacă nu era o glumă, pare că te-ai recuperat uimitor de repede după moartea fiului.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru johnnny123):

Nu uita, asta după ce a băut accidental o otravă foarte puternică și a supraviețuit miraculos. laughing
"în 24 Noiembrie | IonescuRobert a întrebat:
Buna seara.
Am băut din greșeală Furadan.
Voi muri?
Sun la 112?
Ce fac?"

| vilaflorin a răspuns:

Toata lumea intreaba ca sa fie ajutat de ceilalti! Stiu ca sunt si copii d astea cu intrebari ratate da csf
funda?

| IonescuRobert explică (pentru vilaflorin):

Știi că dacă te rogi să îți dau Funda, sunt 50% șanse să o fac și 50% să nu o fac, știai laughing