| BadxGood a întrebat:

Care e cea mai tampita intrebare pe care ati intalnit-o aici? Eu imediat dupa ce decid una, gasesc alta si mai si

8 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns (pentru XxLorexX):

Maxim rolling on the floorlaughingrolling on the floor)

| BadxGood explică (pentru XxLorexX):

laughing recunosc, dar macar pun intrebari pertinente, nu aberezwinking

| DarkBlood32 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......en-el-are/

O întrebare stupidă dar mai recentă nu am găsit, poate revin mai târziu.

| BadxGood explică (pentru DarkBlood32):

Doamne laughing cata prostie

| MarYan00 a răspuns:

Pai sunt multe...la fel ca tine gasesc una, apoi alta si mai si laughinglaughing

| ღvampireღ a răspuns:

Ce fel de intrebare pot sa pun sa primesc 30 de raspunsuri....asta da intrebare tampite

| BadxGood explică (pentru ღvampireღ):

Nicelaughing, pe asta nu am vazut-o incalaughing