| Hathor a întrebat:

Care e cel mai bun sampon antimatreata? Am multa matreata si nu reusesc sa scap de eacryingMultumesc!

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Incearca heden sholders sau cleare sigur reusesti

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Clear, Head&Shoulders sau incearca Garnier, mie mi se pare foarte bun si nu fac matreata de la el happy

| daii a răspuns:

Eu am scapat cu Clear si cu Johnson baby( pentru johnson bag mana in foctongue) happy.

by daiiwinking

| Fillaide a răspuns:

Iti pot spune ca fratele meu avea foarte multa matreata, deci nu iti pot explica cit de multa si dupa ce s-a spalat cu Clear pur si simplu a disparut.
Efect garantat!

| REDSQ a răspuns:

Eu vreau sa incerc in afara de Clear (la mine nu a functionat cine stie ce, am incercat si head'n'shoulders si degeaba...) voi incerca acum VICHY am auzit de la un coleg care avea si mai multa matreata ca mine si a scapat total... Sa vedem, oricum depinde de tipul de piele, alimentatia, sistemul endocrin si nivelul de stress.

| anka a răspuns:

2 linguri oţet de mere, sau sucul de la o lămâie cu 2 linguri apă si 2 linguri ulei de măsline, se amestecă şi se masează capul, se lasă 2o de minute, apoi se spală cu şampon.
Sau: în şampon se pun 30 de aspirine pisate si se amesteca bine.

| yoana14 a răspuns:

Wash&go...tongue

| Feeetitzaaa a răspuns:

Dupa parerea mea este Clear

Acum depinde de parul fiecaruia

Te pup:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Head&Shoulders-in cazul meu a"functionat"

| puisor90 a răspuns:

Clear am avut si eu foarte multa si mi-a disparut.