| doinita_7795 a întrebat:

Care este cel mai bun sampon antimatreata si de unde sa il cumpar? fundita cel mai bun si daca scap de matreata!

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nizoral este foarte bun, pretul nu este insa studentescstraight face... dar merita!
Il poti lua prin intermediul farmacie online escrow de servicii sau de la orice farmacie Canada vânzare online prescrise.
Eu asa l-am obtinut!
Funda?happy

| Anduuu a răspuns:

Nizoral-farmacie! scapi 100% de matreata dar costa 30 de lei!

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Eu folosesc Gerovital Plant Tratament - Sampon antimatreata cu ichtiol si e bun. Nu e nici foarte scump.

| monicutza_5552 a răspuns:

Buna! eu folosesc Clear! si e fff bun:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde.scalpurile sunt deferite, si reactioneaza diferit la sapon. Eu una iti recomand sa te speli cu un singur sampon adica sa nu.l schimbi si poti incerca noua gama de la nivea antimatreata. Daca nu functioneaza (in primele 4 saptamana) incearca gliss Inustiu exact ce culoare dar sigur e ceva si antimatreata) si foloseste balsam eventual si masca de par. Cam astea ar fi sfaturile mele, succes:*:*

| danny_5834 a răspuns:

Cel mai bun sampon ar fi wash go dar depinde ce sampon folosesti.important e sa folosesti numai unul(nu unu astazi si altu maine)