| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai eficient tip de batai judo, karate, aikido, taekoando etc dati-mi sugestii. MUltumesc

Răspuns Câştigător
| Sniper a răspuns:

Daca vrei ceva frumos si stilat, incearca real aikidowinking.
Eu am 2 ani de cand il fac si e cel mai bun dintre toatewinking.
Succes!

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ce intelegi tu prin eficient?
Eficient la ce?
Toate acestea sunt sporturi, daca te gandesti la lupte de strada e cu totul altceva.

| daii a răspuns:

Eu am facut 4 ani karate.si a fost super. Din pacate m-am lasat, pentru ca am avut niste problemesad.

by daiiwinking

| User a răspuns:

Kung-fulaughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Taiquando.

| Zâmbărici a răspuns:

Karathe hay yaaaarolling on the floorlaughing

| costymaximus a răspuns:

Bataia de joc e cea mai eficace, fara violenta!

| LaMisto a răspuns:

Kickboxing.imi place f mult si in 2 saptamani ma apuc si eu de kickboxing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut ce imi recomandati karate sau akido?

| mma a răspuns:

Kyokushin