| NextGen a întrebat:

Salut TPU,ce stil de lupta in recomandati ca sa fiu bun la bataie mai ales pe strada?

Judo, Karate, Box, Kick-Box, Aikido? Dintre astea si

2. Care este cel mai bun stil de lupta?

Răspuns Câştigător
| allison20 a răspuns:

1. Kick box, MMA
2. Karate (am practicat si eu acest stil de lupta si fiind fata, m-a ajutat mult).

3 răspunsuri:
| banu007 a răspuns:

Kick-box

| Simonicaaaaaaa a răspuns:

Cel mai bun este kick-box-ul.te ajuta cel mai mult. Dar de auto-aparare sunt si karatele si aikido. Succes!:*

| Cata1919 a răspuns:

Pai la bataia de strada te ajuta mai mult kickbox-ul, chiar si karatele eu practic si m-a ajutat foarte mult.Acuma depinde ce iti place tie mai mult:!