| dana12848 a întrebat:

Care e cel mai nebunesc lucru pe care l-ai facut si pe care il regreti

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

I-am spus mamei unde locuiesc.
Şi i-am dat şi adresa completă.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și tu? Chiar toți simpaticii siteului, sunteți suspendați?

| L1feDRAIN a răspuns:

Am plins in fata clasei (nu numai o data)
din cauza fetei pe care o iubesc si ea pe mine nu. (ea e tot intr-o clasa cu mine)
Si acum Toata clasa, 10% din scoala si 4-5 profesori stiu ca o iubesc.
1 dintre care e si psiholog scolar carui m-am plins de mila( cu tot cu lacrimi) intr-o conversatie cofidentiala.

| vaporwave a răspuns:

Am dat poze nude
doar un cuvant poate exprima toata frustrarea din mine: trist

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ar fi o groaza, dar cel mai recent lucru pe care l-am facut si l-am regretat a fost ca am facut eu primul pas, adica mi-am pus sentimentele pe tava unui baiat care-si batea joc(nu e ceva nebunesclaughing ), in fine din toate lucrurile pe care le-am regretat am invatat ceva din ele

| dana12848 explică (pentru Cristinaaa57):

Eu te inteleg... poate multi nu inteleg dar emotiile pe care le traiesc unii oameni sunt ft puternice

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru dana12848):

Da.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

M-am vopst.