| TheSpecialOne a întrebat:

Care e cel mai stanjenitor moment la care ati fost supusi?

3 răspunsuri:
| OneMoreChance a răspuns:

LadyJ ar trebui sa fii mereu stanjenita pentru ca nu te suporta nimeni cu muzicaa ta @@@I don't want to see O_O

| julyyy a răspuns:

Eu sunt stanjenita mereu cand mai multi oameni isi bat joc de mine

| anca_4513 a răspuns:

Pai eraam la denie si am fost vazut-o pe o colega care era in biserica... in biserica fiind foarte intuneric si nici nu incepuse slujba. dau sa merg spre ea si cand sa ajung la ea dau peste scaunul unei babe... toata biserica a inceput sa rada blushing. a fost foarte penibil pentru mine. in plus m-a luat si baba aia la injurat pe acolo