| Victor453 a întrebat:

Care e cel mai stanjenitor moment din viata ta?

Răspuns Câştigător
| Choasmakerangel a răspuns:

Toata viata in pana mea, in generala mancam bataie aproape zilnic, la liceu cand am dat de niste oameni calumea am ramas repetent de 2 ori(ca na...asa e omu' nostru prost)am un tata cu care nu prea ma inteleg deloc si am niste dorinte de tot *** care stiu ca nu se vor indeplini niciodata

| Victor453 explică (pentru Choasmakerangel):

Te inteleg, este ceva ingrozitor sa ai sperante pe ceia ce nu va fi niciodata((

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ro victor sunt en momente stânjenitoare, nu-mi amintesc exact acum unul au fost destule

| PersonajFictiv a răspuns:

A venit o tipa la mine la petrecere si zicea ca o dor picioarele si daca poate sa stea jos.
I-am zis sa stea jos ( ma refeream sa stea pe mine ) dar ea a inteles sa stea jos (parchet sau ce naiba era acolo) s-a uitat gen " :| :( :| " si a plecat.

http://media.giphy.com/media/OWcpSKOPv7f3O/giphy.gif

A fost cel mai stanjenitor din viata ei. ( nu a fost ).

| BlackRose03 a răspuns:

Cand un coleg a pus un scaun in fata clasei si mi-a spus sa mă asez pe el iar el a tras scaunul imediat dupa si am cazut.

| Victor453 explică (pentru BlackRose03):

Mda, am si eu asa baieti prosti in clasa, numai cand faci farsa asta unei fete, este prea urit din partea baietului!

| Elyiela a răspuns:

Viața mea e plină de momente stânjenitoare (sau cel putin asta cred eu).

| Victor453 explică (pentru Elyiela):

Bina ca macar asa, la mine insuși eu sunt stinjenitor