| adbu a întrebat:

Cat de mult conteaza o dantura impecabila la prietenul vostru? Daca nu ar avea-o atat de perfecta ce ati cauta ca sa compenseze defectul unui zambet stralucitor? (intrebare pentru fete)

2 răspunsuri:
| Karina222 a răspuns:

Din punctul meu de vedere daca ar avea o problema de genul, as vorbi deschis cu el si am incerca sa rezolvam problema..Pentru ca dantura reflecta igiena cavitati bucale si stilul de viata.Totusi nu cer un zambet ca in reviste, dar nu accept dinti lipsa, stricati sau carii foarte mari.

| amalia99ami a răspuns:

Conteaza zambetul, dar daca doar ar zambi si atat nu ar mai conta atat de mult... Mai bine sa te inteleaga si sa aveti ce vorbi