| MocanuDoru a întrebat:

Care e diferența dintre o țigară normală și una electronică, care e mai toxică si de ce?

4 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ambele cauzează cancer la plămâni și îți distruge interiorul ai sănătatea îți Bati joc de bani tai când poți frumos săi pui deoparte sa faci ceva cu Adevărată cu ei alți au ales săi arunce pe rahaturile aste păcat rău de tot țigări și altele

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sa nu-ți mai zic ca îți cade Dinți gura ca începi sa puți la Țigara și îți pute gura la țigări îți Bati joc de sănătatea ta și o grămada care au efecte negative asupra vieți oricărui om

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Stai așa ca nu s-a terminat când ai copii și familie tu ești explul copii lor tăi și familie tale copii tai când vede ca faci asta sa zicem ca fumezi și ei vor face sa zicem ca bei alcool și ei vor face asta sti de ce? Tu ești tatăl lor tot ce faci tot ce spui pentru ei este important tu ești explul lor și uite așa îi influențezi in rău

Nu ești un explu bun normal îi îndrumi foarte greșit dacă vei face greșeala asta gândește înainte S-o faci ce consecințele are

| Mavni a răspuns:

Ambele sunt toxice. Se poate trai mai bine fara tigari decat cu ele.