| mustafa77777 a întrebat:

Care e faza cu băieții cu mâini mari?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Genetica.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici o faza!
Cine are mainile mari sau alte organe ori membre inseamna ca asa le-a mostenit de la unul din parinti, tinand strict de genetica mostenita de la parinti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Care e faza?

| Kiwi2023 a răspuns:

Nu stiu, ce faza?

| SeogulBogdanrDeOtel a răspuns:

Fii atent mustafa77777. De obicei, inainte de implinirea varstei de 16 ani, mainile baietilor tind sa se mareasca odata cu cresterea maciucii. Este bine de stiut ca nu iti dai seama de asta pentru ca esti prea obisnuit cu corpul tau, doar cei din jur observa (intreba-ti colegii de clasa). Din nefericire, dupa aceasta varsta, corpul devine complet dezvoltat si acest proces biologic inceteaza din a se mai maniesta. Asadar, femeile sunt atrase de barbatii cu maini mari deoarece ele stiu ce semnalizeaza. Ai grija, prietene.