| Danielito200 a întrebat:

Fetelor le plac baietii cu par mai mult pe maini?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu bancnote in maini, da le place

| Sofer a răspuns:

Cu păr pe mâini ești mai bărbat.

| alexalx1234 a răspuns:

Poate cu bani mai multi in maini si cu cheia de la BMW intr-o mana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Mie mi se pare ca unii arata sexy cu par pe maini dar sunt si unii care arata scarbos cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal nu.

| Dandinelle a răspuns:

Chiar la asta nu ma uit.
Imi plac cu barbita si cu fundulet misto, sa aiba par pe picioare totusi.

| Michaeel a răspuns:

Nu parul pe maini il face pe om barbat.De exemplu tie ti-ar placea o femeie cu mult par pe maini? Raspunsul logic: nu! Nicio femeie nu va veni la tine sa iti zica ce sexy e parul tau de pe maini.

| Anonima163333 a răspuns:

Personal nu îmi plac

| Valentina8 a răspuns:

E o latura omeneasca. Nimic iesit din comun deci de ce n-ar trebui?

| Andrabitch a răspuns:

Da