| IrinaAniri a întrebat:

Care e faza cu fumatul si cu bautul? ce simti atunci cand fumezi, dar atunci cand esti beat?

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Fumatul nu iti ofera o senzatie foarte extraordinara, ci doar o stare de relaxare, in cazul in care fumezi tigari mai tari, astfel incat poti obtine senzatia respectiva. Cand bei, pur si simplu te ia ameteala, treptat, in functie de cat de mult bei si de cat de tare este bautura pe care o consumi. Este destul de dificil de explicat, insa este ca si cum te-ai afla undeva in afara corpului si chiar daca ai senzatia ca iti poti controla complet normal miscarile si ceea ce spui, nu se intampla chiar asa. Desigur, efectele difera de la persoana la persoana. Pe unii ii poate face mai relaxati, pe altii, dupa ce trec un anumit prag, mai nervosi, nu e o regula. Daca esti curioasa si vrei sa observi "first hand", incearca.

| eurynomus a răspuns:

Nu poti afla de cat fumand si band pana te faci manga laughing

| pufulete2 a răspuns:

La fumat: majoritatea oameniilor au vrut sa vada cum e daca fumezi, tot au fumat tot au fumat pana ce iti cere organisuml, deci simti nevoia sa fumezi dupa ce te'ai apucat Cand esti bat: E misto, te cam doare in cot de tot, te simti bine.