| tpu_ank a întrebat:

Cum te simti cand esti beat?laughing

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

In primul rand cand sunt beat sun usor ametit. Parerea mea tongue
Acum, sa fiu un pic serios, ma simt oarecum jenat. De un timp incerc sa beau cat mai putin, fara sa fac exces. Poti sa te distrezi si daca nu te imbeti si ajungi ca ala din cotet tongue

16 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Poi cand sunt beat ma simt foarte aerian, ametit, ma apuca nebuneala (adica fac diferite nebunii), dau muzica mai tare indiferent de ora ...etclaughing
Si a 2-a zi ma trezesc cu o durere de cap si incerc sa-mi amintesc ce-am facut aseara laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Amneziclaughing)
Si a2a zi nu mai stiu nimica.laughing

| alecs871 a răspuns:

Lol, cred ca acele momente nu se pot explica in scris laughing

| Piscotel a răspuns:

Simti „fericire" un timp, apoi uiti de limite si ti se deregleaza simturile. Nu vezi, nu auzi, nu mai stii sa articulezi cuvintele, pierzi echilibrul si cazi in penibil.
Iar a doua zi poti vedea moartea cu ochii, nu e nimic mai rau decat durerea de cap si greata.
Asta se intampla cand te imbeti, daca doar te ametesti e alta discutie.

| putzulica a răspuns:

Glumet...

| simoSTAR a răspuns:

Pai eu sunt fericita, rad continuu laughing

| Dianna a răspuns:

Daca tii la bautura, euforic rolling on the floor

| aditzy:) a răspuns:

Fericit laughing

| ☺Clau☻ a răspuns:

Naspa rau de tot a 2-a zi, asa ca nu te gandi la asa cevalaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| dianadiana a răspuns:

Faci niste lucruri pe care atunci cand le afli te dai cu capul de peretzi laughing asa am facut ru laughing cand am aflat ce nebunii am facut moama cand mia sp prt mea ce mai buna ca si ea era putin :-pe dar ceilalti si mai si deci... angeli booon, sampanie, booon vin boon hai si putina bere laughing din toate cate putin. un dans doua si gata... laughing :-pe

| TheAvenger a răspuns:

Amețită..merg în cruciș și povestesc vrute și nevrute despre soacră-mea(chiar dacă n-am soacră).

| andreea_9231 a răspuns:

Biiineee...

insa dupa... :-s

| andreea_9231 a răspuns:

Bacemi: si eu incerchappy

| pornopepec a răspuns:

Te simti mai tare decat Gigi Becali b-)
In rest, sunt de acord intru totul cu AdaPiscot aka TziTzilaughing)

| yiung a răspuns:

Un om nenorocit