| anonim_4396 a întrebat:

Care e mai bun dintre windows vista sau windows 7? Va rog spuneti amanunte despre windowsul pe care il preferati, adica cu ce e mai bun, ce aveti voi, chestii din astea ca vreau sa-mi schimb xp si nu stiu ce altceva sa pun.

6 răspunsuri:
| ATB a răspuns:

Depinde ce computer ai si pentru ce il ti. Daca nu e foarte bun lasa XP. Daca e bun si il vrei pentru jocuri mess net si filme poti lasa XP. sau poti baga si vista. Alege cum crezi.

| sTeFaN. a răspuns:

Lasa windows XP, ca merge mai bine ca vista si altelehappy. Parerea mea este ca windows XP este cel mai bun.

| Deny_8368 a răspuns:

Eu cred ca windows-ul 07 dar mai bine lasa-l xp ii cel mai bun parerea mea

| rabbit a răspuns:

Din cate stiu eu tot xp e mai bun big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine ma aranjeaza tare bine windows 7 fiind ca de exemplu nai antivirus el cauta nai drivezi de exemplu la web camera el cauta..., are foarte multe lucruri pe care nu le are nici xp nici vista eu ii sfatui pe cei care au calculatoare puternice sashi puie windows 7

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune 7 ai mai bun lucra mai usor pc fata de vista vista are foarte multe chesti an el si ati angreuneaza pc 7 are si el dar nu cere componentele asa mari exp procesor rami placa video etc 7 lucra foarte usor ala al am si eu